Полтавський гайдівський патруль

100 побажань одужати

21.12.2011 відбувся благодійний концерт покликаний зібрати кошти на лікування трирічної дівчинки, в якої складні травми отримані при родах, в тому числі параліч правої верхньої кінцівки Від цього залежить чи зможе дитина повноцінно володіти правою ручкою, принаймні лікарі покладають на це досить значні шанси.У благодіійному концерті виступали творчі колективи нашого міста, як дитячі так і молодіжні, учасники та переможці шоу «Х-Фактор» та «Україна має талант». Наш патруль теж долучилися до цієї доброї справи та зробили благодійний внесок. Також дівчатка приготували ляльки мотанки на ярмарок, а Саша і Даша виступили у концерті. Допомогаючи один одному відчуваєш, що хвороби можливо подолати.

Здоровий спосіб життя

07.11 Організовали захід «Здоровий спосіб життя – це здоровя, краса, довголіття» спільно з учнями 8 класу Полтавської гімназії № 9 (де навчаються наші гайдочки), який провели співробітники відділу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П.Котляревського


Допомога Саші

29.10.2011 у м. Полтава відбувся благодійний концерт. Мета: суспільний збір коштів на допомогу важко хворій дівчинці 14 річній Серзіі Олександрі. Зовсім нещодавно їй поставили страшний діагноз – лімфогранулематоз.

Олександра в лікарні вже готується до третього курсу хіміотерапії. Лікарі говорять, що для призупинення хвороби необхідно пройти ще декілька - четвертий і п’яти. Проте коштів на лікування у родини немає. Саме ця обставина і надихнула її друзів - волонтерів організувати благодійний концерт з залученням широкої аудиторії, на якому б вдалося зібрати хоч частинку таких необхідних на лікування коштів.

Дуже сильно проникнулися цим болем і дівчатка з Полтавського гайдівського патруля. Тому радо стали на допомогу під час організації та проведення концерту. Зустрічали гостей, допомагали реалізовувати поробки на благодійному ярмарку. А головне самі взяли в руки спеціальні скриньки та пішли збирати кошти для дівчинки. Працювали більше трьох годин, а це дійсно важка робота, не кожен зможе перебороти свій страх перед оточуючими, а вони змогли і попрацювали на славу. Адже по підрахунках виявилося що спільними зусиллями нам вдалося зібрати суму в 20 тис грн.., якої майже вистачить на курс хіміотерапії.

А найголовніше, що відчувши потребу допомагати не зупинилися і вже планують організовувати наступний захід для ще однієї дитини яка теж хворіє на рак і теж так потребує нашої допомоги.

Екологічний семінар

21.10. Допомогли приготувати залу до екологічного семінару «Про воду та санітарію: сучасний стан та перспективи на Полтавщині» ПМЕГО «МАМА 86 Полтава» та зустріли гостей.

19.10.2012

Невід’ємним атрибутом справжніх гайдочок є галстук. Дівчата дуже серйозно підійшли до питання виготовлення такого важливого аксесуару. Колір тканини обрали жовтий, а далі синьою фарбою, спеціально призначеною для малюнку на тканині, почали виводити узори. Допомагала їм у цьому справжній професіонал своєї справи – художниця Дігтяр Наталія Миколаївна. Для того що б малюнок було легше наносити паніНаталя принесла підрамники, на які кожна дівчина закріпила тканину. А далі, маючи під рукою всі необхідні інструменти, дівчата випустили на волю свою фантазію. У однієї вона вилилась у формі пухких хмаринок, в іншої - розпустилася квітками, хтось уквітчав хустку цяточками.

Виготовлення хустки приурочили сторіччю гайдингу, отож і малюнків було 100. Це був важливий крок, адже тепер кожна гайдочка має власноруч виготовлену хустку, яка не лише прикрашатиме дівочі плечі, а й показуватиме приналежність до групи молодих і свідомих людей. А кольори які обрали під час виготовлення – синій і жовтий ідентифікуватимуть дівчат як справжніх українок.

Кожна дівчина вміє готувати. Перевірити свою майстерність ми вирішили на гайдівський зборах.

Обраним кулінарним витвором став вафельний торт. Взявши до рук ложки для згущеного молока, вафельні коржі, дощечки гайдочки почали свою веселу роботу. Корж за коржем, ложка за ложкою торт ставав вищим і апетитнішим. Як же прикрасити торт? Сперечались не довго, одноголосно вирішили, що це буде символіка гайдингу.

А після гарної роботи вирішили продегустувати. Заварили духм’яного гірського чаю, який власноруч збирала Откидач Ольга Андріївна під час Бергвальдпроекту в Карпатах, розрізали пиріг і насолоджуючись дружньою компанією смакували вафельним кулінарним шедевром.

Історія кожного стародавнього народу овіяна легендами. Які народжуються сторіччями і живуть, передаючись з уст в уста.

Доторкнутись до стародавнього вирішив і наш Полтавський гайдівський патруль обравши темою наступних зборів Легенди рідного краю. В один момент ця тема захопила всіх присутніх. Дівчата одна поперед одної почали згадувати прадавні історії. Але найбільше дівочі душі схвилювала розповідь про чарівну дівчину, співочу полтавку Марусю Чурай, та про її безталанне кохання. Вона до останнього вірила і любила, оспівуючи свої і радість і біль піснями, які згодом стали народними.

Розповідь змусила притихнути, задуматись, а головне дістати з глибин душі те добре і вічне, що ми так глибоко ховаємо в серці.

Акція у Гришкиному лісі м.Полтава.

Багато чого можна говорити про любов до природи та з приводу сміття, але чому б і не почати діяти.

Що для цього потрібно? По-перше, бажання, по-друге, мішки та рукавички, по-третє, 1 година часу. І, звичайно, бойовий настрій, такий як у дівчат з гайдівського патруля.

Так 16 жовтня волонтеры прибирали Гришкин ліс, що у мікрорайоні Половки міста Полтава.

Біля 50 пакетів сміття було зібрано вздовж лісової смуги довжиною 200 метрів.

100 жайворонків

Збори 4 жовтня пройшли не звичайно, адже цього дня дружньою командою дівчата вчилися випікати пташок із тіста.

Майстер-клас проводила професійний кухар і просто надзвичайна людина Вікторія Нестеренко, яка крім всього очолює громадську організацію що покликана допомагати людям хворим на рак.

Всі разом вчилися обирати необхідні інгредієнти, замішувати тісто, а головне ліпити пташок-жайворонків.

Кожна дівчинка обрала свою техніку ліплення, додавши власний колорит. Тому коли пташки спеклися вони всі виглядали по-різному, по-особливому, в одної були великі довірливі очі, інша взагалі примруживши погляд дивилася вниз, а поряд розташувалися ще зовсім маленькі присипані цукром пташенята.

По завершенню нас всіх чекав гостинно накритий круглий стіл з запашним трав’яним чаєм, та смачними пташками. До того ж частинкою спеченої смакоти на наступний день дівчатка пригостили активістів дружньої громадської організації.

Виставка у бібліотеці

26.09 Розмістили виставку в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського

Дерево дружби – біла тополя.

28 вересня до Полтавського Дендропарку завітали Німецькі школярі. На честь зустрічі дорогих гостей Полтавські волонтери разом з гайдівський патрулем вирішили посадити дерево дружби – білу тополю, що дає початок парку пізнань, який буде створений на протязі декількох наступних років. А поки що тополя буде символізувати про єдиний порив двох країн зробити світ чистішим, а небо - яскравішим.

Відродженням Дендропарку волонтери займаються вже не однин рік. Було пророблено дуже багато роботи: розчищені великі території, облаштовані місця для відпочинку. Але про те, що це місце зможе так зацікавити іноземних школярів, ніхто навіть не здогадувався, а сталося саме так.

Отож до зустрічі німецьких волонтерів з м. Фільдерштат, готувалися дуже ретельно. Для того щоб в повній мірі показати масштаби проробленої роботи на в’їзді до Дендропарку Откидач Ольгою Андріївною спільно з гайдочками та рядом дружніх організацій, була організована виставка фотографій з рятувальними роботами по впорядкування комплексу, надзвичайно красивими краєвидами, а в наметі поряд, розташувалися світлини які відображали роботу Фільдерштатських борців за екологію.

Зустріч пройшла на високому рівні німецькі діти залишилися просто в захваті від побаченого. А завдяки наполегливій праці гайдочок виставку, яка була презентована німцям, зможуть відвідати і жителі нашого міста, адже тепер вона знаходиться в Полтавській обласній бібліотеці.

День проведений разом з іноземними друзями наповнив купою позитиву, бажанням працювати далі, а Фільдерштатці пообіцяли завітати до нас ще, наступного року. А по від’їзді прислали впорядникам подарунок – газонокосарку.

100 квітів на галявину Дюймовочки

До відродження Дендропарку що на Полтавщині вирішив приєднатися і гайдівський патрульок. Дівчатка не раз поодинці ходили допомагати до парку під час вирубки, чи прибирання, а от так що б всі разом – вперше. Їхньою ціллю стало висадження 100 цибулинок квітів на честь сторіччя гайдингу. На чолі зі своїм наставником Ольгою Андріївною обрали мальовничу галявину, яка після її упорядкування носитиме ім’я «Клумба для Дюймовочки».

Всі старанно виконували роботу, кожен отримав своє завдання хтось копав, хтось садив, всі разом носили воду, поливали. Задоволені виконаним дівчата вирішили і далі допомагати під час впорядкування парку, але вже не поодинці, а всі разом. Переконавшись, що спільна фізична праця на благо інших не лише приносить корисні плоди, а ще й тісно поєднує всіх її учасників.

17 вересня 2011 року день народження Полтавського патруля "Батарейки"

Наш девіз

Ми сьогодні Вас вітаєм,

Позитивом заряджаєм,

Зустрічайте любі друзі

Батарейки у напрузі!

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

  • Adrianwaf

    2015-11-07 12:37:15

    СК «Кубань Развитие» — это стремительно развивающаяся организация, объединившая команду профессионалов и опытных специалистов, которые понимают, что в любом серьезном деле не бывает мелочей. [url=http://kuban-razvitie.ru/prodazha-kvartir-v-sochi/]купить новую квартиру в сочи[/url]. Ответсвенность, аккуратность, чёткость, работа по инструкции — это самые главные понятия в такой сфере, как строительство. Ответственная работа гарантирует оптимальный результат. И это философия нашей компании. Исключительно...